Új hozzászólás Aktív témák

  • PrometheusX

    aktív tag

    "- Soha ne posztoljunk olyat, aminek olyan következményei lehetnek az életünkben (vagy másokéban) amit megbánhatunk"

    Ehhez csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy a szólásszabadság nem ment fel az abból következő következmények vállalása alól. :-) Sajnos, sok az ostoba ember, és nincsenek ezzel tisztában (mint például a szomszédom).

    Mindenesetre szvsz. óvatosan kell kezelni az interneten megosztott tartalmakat, álláskeresésnél biztos hogy a Facebook profil az első, amit átnéznek HR-esek.

    Kicsit off: még egy dolog ami eszembe jutott. Csak óvatosan a Messengeren és a Facebook chaten megosztott dolgokkal. Az átmenő forgalmat (legyen az kép, videó, szöveg) ellenőrzik, és megteszik a szükséges lépéseket hogy ha olyan tartalmat osztunk meg. Személyes tapasztalat: egy disznóvicc kategóriájú kép miatt lettem bannolva, melyet barátomnak töltöttem fel Messengeren keresztül. Három percen belül jött az értesítés a bannról, és hiába nyitottam support ticketet a Facbook-nak, nem foglalkoztak vele mai napig. Szóval csak óvatosan a chateléssel is.

Új hozzászólás Aktív témák