Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Pc vs konzol, örökzöld téma.
    Én szívesen váltanék, de sírni támad kedvem valahányszor odaülök az MS szórakoztatóközpontja elé.
    A Samsung smart tévém is és bármelyik telefonom is röhögve lejátszik egy Indavideót, míg a csodálatos szórakoztatóközponton csak háromszor annyi ideig tart végigzongorázni a böngészőn mint a tévén (mesebeli Explorer mintha PC-n élhetőbb lett volna; az meg kész vicc, hogy a Xbox Smartglass a qrva kontrollert emulálja igazi intuitív irányítás helyet - nem is értem, ha kontrolleren akarnék szerencsétlenkedni, akkor kontrollert használnék; miért nem tudtak egy virtuális egeret készíteni, mint akármelyik PC-s távirányítós app? :W ) az online videóig, hogy aztán megdöbbenve tapasztaljam nincs teljes képernyős vetítés. Nem kattintható az Inda lejátszójának a teljes képernyő gombja.
    Az új Win10 felületen meg úgy 5 percig keresgéltük az Explorert, melyhez végül az alkalmazásbolton keresztül találtunk parancsikont (csempét vagy mi a f.szt).

    Bevallom játékra egész kellemes masina, szokható az FPS is gamepad-ról meg minden.
    De játékon kívül qrvára nem való semmire sem.
    Egy PC meg még mindig univerzális megoldás.

    Normális filmezést és zenélést meg se említem, mert ugye köszönőviszonyban sincs a vas egy tisztességes szórakoztatóelektronikával.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák