Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz *Ropi* #295 üzenetére

    Én igazából ügyvéd vagyok, ez hobbi. Tíz éve kezdtem vőfélykedni: keresztapu meghalt, ő volt vőfély, és a lánya esküvőjét vállaltam el, majd elkezdtem jönni a felkérések. Idővel a nyelvtudásom és a helyesen megkötött nyakkendőm miatt elkezdtek ceremóniamesternek hívni. Aztán ahogy beindult az ügyvédkedés, ez megmaradt hobbinak, évi max 15 esküvővel. Idén a gyermekem születése miatt már csak négyet vállaltam. Nem ebből élek, nem hirdetem magam, szájról szájra járok, mint a herpesz a szüreti bálon.

    A konferenciára ezért nem megyek.

    Amúgy ahogy szétvált a korábbi nászriporter, akkor ért a felismerés, hogy Mona legalább olyan jó (ha nem jobb!) fotós, mint Fekete Csaba (ő ott lesz az előadók között). Őt szívesen megnézném munka közben.

    Te nem vágysz pillanart tagságra?

    Amúgy mindenkivel (étterem, zenekar, videós, anyós) ennyire szoktam foglalkozni. Az én hozzáadott értékem nem a szép öltönyömben és a beszédkészségemben van, hanem abban, hogy minden a helyén van, vagy ha nincs, akkor a helyére kerül. Ehhez pedig fontos, hogy mindenki igényeit figyeljem. Én úgy érzem, ezért fizetnek, igencsak jól, ha azt veszem, hogy én reggel kedzek, este végzek, nincs utómunka, sem drága felszerelés.

    Amúgy miután augusztusban megvettem a Nikon d3100-at, és már van két obim, elgondolkodtam, hogy jövőre plusz 50e Ft-ért fotózok is :DDD . Ezt viccből mondtam egy fotósnak, mire ő szomorúan válaszolta, hogy be is jönne... De persze továbbra sincsenek ilyen terveim. :N

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák