Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Diopapa #6 üzenetére

    Én meg azt nem értem, hogy miből következtetsz bármi nemű sértődésre? (Azt, hogy az indikáló hsz.-ben foglaltakat -ettől függetlenül- lehetne e sértőnek nevezni, azt inkább ne taglaljuk.)
    Szimplán leírtam a véleményem, meglátásom a dolog kapcsán. Miért korrelálna az, hogy nekem szimplán nem tetszik a játék bármiféle "kreativitás hiány"-al? Olyan dolgokból hoztok össze törvényszerű következtetéseket, amiknek amúgy alapból semmi közük egymáshoz. Esetemben legalábbis biztos nincs -azért ennyi önismerettel rendelkezem, már bocs-. :) (Sőt azt is írhatnám esetleg, hogy a sértődöttség itt inkább a "másik
    fél" részéről van jelen (és most szándékosan nem is használtam a Fanboy kifejezést.), de ettől most tekintsünk el.)

    Részletesen taglalhatnám, cikizhetném itt direktbe a Minecraft-ot, hogy éppen mi nem tetszik benne, de ez távol áll a szándékaimtól, csupán annyit jelentek ki most járulékosan -a könnyebb megértés kedvéért-, hogy számomra a benne rendelkezésre aló eszközök, a kivitelezés, mechanika és úgy cakk und pakk az égész "világa" nem különösebben inspiráló. Az egyéb iránt felgyülemlő inspirációimat meg mint írtam más úton fejtem ki magamból.

    És úgy önmagában véve a Sandbox, meg én, köszönjük jól megvagyunk, attól függetlenül, hogy speciel ez az egy interpretációja engem nem tud lekötni... (Persze ettől még másnak éppúgy lehet ez az alfa-omega, ha éppen olyan az ízlése...)

    (És szintúgy: No Offense...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák