Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz troller #44 üzenetére

    "Ezeknek a tanároknak, akiknek csak az fáj most, ami az átlag melósnak szokott, hogy a főnöke, aki eddig hosszú kötélre engedte, most visszavágott a nagy szabadságból?"
    Nem. 100%-ban másról van szó. Amit te írtál, az Vajna médiájának a hazugsága egy az egyben...
    Nekem van szerencsém ismerni több tanárt is, és én bizony pofátlanul rákérdeztem náluk erre, hogy ezt hallom (kb. amit te írtál), igaz-e, mert már többektől hallottam. Meghallgattam a válaszaikat és utánaolvastam a kérdésnek. És bizony nem igaz. Egyáltalán nem. A tanulók és a jövő tanulóinak érdekeit szolgálja az egész tüntetésesdni. A világon minden elismert kutatás azt bizonyítja, hogy a magyarországihoz hasonló oktatási színvonalon minél nagyobb függetlenséget kell biztosítani az iskoláknak és a tanároknak, mert csak így tud tovább nőni a színvonal. Nálunk ennek pontosan az ellenkezője történt és történik. A színvonal pedig csökken. Nem kicsit, nagyon. És ezt már belátták a döntéshozók is, és pontosan az ellenkezőjét tették ez után is, mint amit kellene. Ez ellen tiltakoznak, nem a magasabb bérért, meg a több szabadidőért. A magasabb bér és a több szabadidő az a hozománya lehetne annak a fejlődésnek, ami a jó politikai döntések következtében megindulhatna. Csakhogy a rossz döntéseket rendszerint még rosszabb követi. Ezt kell megállítani, ezért kell tiltakozni. A tanulókért, a gyermekekért, tehát a jövőért!

    A törvény nem meglepő. Kiderült, hogy a maffia nem nézi le a maffiát. :C

Új hozzászólás Aktív témák