Keresés

Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Mokush #5870 üzenetére

    A Helix, Stardust, Halmizer elnevezések megvannak, az is egy vicc, de ez a rész kezdettől fogva világos.

    "Az a patron nem az, ami a "hivatalos" v3."

    Én is így gondolom, csak annyi volt kérdéses számomra, hogy néhány patron apropóján érdemes-e komolyan venni ezt az ügyet. Végül arra jutottam, hogy pár patron összértéke miatt nyilván nem (már eddig is több időt szántam a dologra, mint amennyit ér), de nehogymár egy seftes kis gyökér minden következmény nélkül átverhessen, mondván "jó lesz akármi a kezdő kis hülyéjének".

    Szóval csak azért kérdeztelek meg benneteket is arról, hogy a CE5+ eladható-e Helix V3-ként, nehogy a végén még én essek pofára.

    Azért várom a további visszajelzéseket, ha valakinek még van valami információ a fejében ezzel az össze-vissza kavart V3-elnevezéssel kapcsolatban!

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Aktív témák