Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2514 üzenetére

    Egy dolgot megfigyeltem ám...ha e-cigit szívsz,többet,tompul az íz tényleg...és fura mellékhatásként nekem az jött elő,hogy amikor mondjuk 1 óra múlva meggyújtottam egy analógot,akkor az e-cigi ízét éreztem az első pár slukknál!!!
    Olyan,mintha az e-cigi párája megtapadna az ember orrában mint anyag,és az semlegesítené,úgymond a folyamatos jelenlét miatt azt az ízt!
    Én legalábbis úgy érzem,ez történik.Röhögnék,ha a vegyszerízhez is csak hozzászoknom kéne,és utána észre se venném,bár ennek ellentmond,hogy a gyári töltött patron és az e-health meg végképp nem ilyen...
    Viszont én nem érzem gyengülni ezeknek az ízét,az e-healthot csak szívom már két hete,akkor annak is gyengülni kéne.
    Lehet,hogy te már nagyon túlszívod magad...bár olvasom,hogy másnál is van ilyen effektus,meghogy hajlamos lehet az ember sokat szívni ezt..
    Furamód nekem 1 napra a kicsi cigiből is kiszolgált 1 akksi és 1 patron 1 napot,pedig majd egy doboz analóg helyet ment a 4-5 szál+az e-bláz,és úgymond ennyi e-től is azt éreztem,hogy pont elég,pont jól kapar erős patronnal pár slukk,stb...

    Egyébként hol írnak a nehézségekről?

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák