Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz interstate76 #11910 üzenetére

    Most ezen kár izélni.Én meg amellett vagyok,hogy kezdésnek egy stabil akksi+bejáratott patron,és a "nagy" modok az átlagembernek feleslegesek,többet ér,és olcsóbb beletanulni a tekerés mikéntjébe...mert ugye ezt sokan nem mondják ki,de a VV/VW lényegében a lusta és minden dologgal elégedetlen ember módszere,amit súlyos pénzzel meg is fizet az ember.
    Én meg azt mondom,úgy kell nézni ezt is,mint a bagót...van kedvenc márkád(ízed),és megtanulod,hogy csinálj hozzá egy átlagosan jó készséget.Ez a legolcsóbb,és igazából a legcélravezetőbb is.Presze egy olcsóbb VV akksi színesít,mert sörözik az ember,akkor odacsavar,ízhiány van,akkor lejjebbvesz...de mégsem pótolja,hogy igenis meg kell az embernek tanulni,miféle készség ami stabilan kiszolgálja a mindennapokban,és el kell fogadni,hogy ebben mindig lesz kompromisszum.Mint az igazi ciginél.Ott se tud az ember mit kezdeni.Sörözöl?Elmegy 1 dobozzal 2 sör mellé.Punnyadsz otthon?Nem szívsz csak pár szálat.Nem kell mindent feltétlen "kiegyenlíteni" súlyos pénzért...sörözök?Csüngök a cuccon/veszek egy olcsó VV kütyüt,ami tudja,amit kell,nem csicsa,stb.Otthon vagyok?Esetleg tekerek egy patront ízesebb,TH-mentesebben.És ennyi.Kell határt húzni,mint a ciginél.EZ SEM csak játék,csak meg kéne érteni.Nikotinbevitel,agyátb..ás,de nem másabb,mint a bagó.És cél kellene legyenerről is leállni,a nikotint levinni,a gőzölési számot csökkenteni...DE nem megoldás hajszolni a patronokat,ízeket,a drágábbnál drágábbmodokat...kell akaraterő,kell elfogadás.Ennyi.Ha nem,akkor a függőség sem csökken,csak épp modokra,patronokra szórja az ember a pénzt+tekergetési idő...
    Legyen egy eszköz.A dobozos bagón sincs kapcsoló,hogy light kell vagy ultralight.Ha gőzölhetsz szabadon,de nem kontrollálod,a környezet jobban fog utálni,mint amikor bagóztál,és kavarhatod a lötyit deciszámra,ha ízben keresed a tökélyt,sok pénzt,időt kiszórsz aromára,tekergetésre,kevergetésre.A bagó íze is fix volt,elfogadtuk,kész.Helyén kell ezt is kezelni,ennyi.
    A kezdőket is erre kéne tanítani.A vaperság csak egy fokkal rosszabb,mint a bagó,de a nemdohányzás tükrében...a környezetről nem is beszélve,amiből maximum a közvetlen közeli profitál a passzív dohányzás és büdösség elhagyásából...így is lehet nézni.Nézze az ember magát kívülről,hogyan is fest,mikor félóránként-óránként cigizik,vagy helyette egész nap "füstölög",bárhol.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz interstate76 #11930 üzenetére

    Én pl. egész nap gőzölök. Hogy nézek ki kívülről? Ki nem ***** le!? Melóban és otthon gőzölök szinte csak, a környezetemet nem zavarom vele, az meg, hogy hogy nézek ki? Biztos ez érdekel...jól esik, ennyi. Függő vagyok? Az. Érdekel? Nem. Részemről ennyi. Ezzel szerintem nem kéne foglalkozni, mindenki döntse el magában, hogy neki hogy jó.

  • Elims

    veterán

    válasz interstate76 #12022 üzenetére

    Ne legyen igazad.. :-)
    Mondjuk még most is jól esik beleszippantani a mellettem álló füstjébe.
    Munkatársamtól szoktam így néha-néha "potyázni". :-)

    Ugye jól gondolom,hogy ebben az e-cigiben is nikotin van?Kátrány meg ugye semmi. ?
    Próbáltál már erről leszokni? Van olyan nehéz mint a normál cigiről?

  • ati2

    őstag

    válasz interstate76 #12031 üzenetére

    :)

    Én is így vagyok vele, egyébként amikor megkínálnak analóggal mindig jól esik 1 szál. Csak utána érzem, hogy büdös és mehet tovább a gőzölés.

  • Melanor

    tag

    válasz interstate76 #12239 üzenetére

    Én is ilyet vettem tartaléknak.

    Ati2: Mi az a szar szett?

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

Aktív témák