Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz agent_k #8050 üzenetére

    Az ERoll-nál egy gond van...hogy bár 2 rongy egy akksi hozzá csak,de 90mAh,ami kábé 90slukk,ami 8-9szál cigi IDEÁLIS ESETBEN...és azt azért nem mondogatják,hogy az akksi élettartama ugyanannyi,mint bármelyik másé,ráadásul nem is komálja,hogy ciginként visszateszed,így tuti nem fogja bírni sokáig.Mert ugye a 300 töltés különösebben nem lesz több akkor sem,ha alkalmanként visszateszed,de ha nem a töltőtokban tartod,hanem "lecigized",akkoris kell napi 2-3 töltés minimum egy átlagos ecigisnek is.
    Szóval kicsit "átverésszagú",Én is használtam 510-es PCC-s 180-as akksikat annó,és nem igazán bírták sokáig,2-3 hónap,de hamarabb jön,hogy már csak fél nap,majd csak 8 alkalom,stb...szóval elég hamar elkezd a kicsi akksikon kijönni a külömbség.Míg egy 900-as eGo-n egyszerűen olyan sok a 900 slukk,hogy nem tűnik fel nagyon még a 700 sem,mert ARÁNYAIBAN amíg benne van a 400+,ami napi 1 doboz cigi,jellemzően úgyis az ember naponta,vagy másnap délben,csereakksival tölti+szór is a dohányzási szokás.
    Az ismerőseim 95%-a,aki próbálkozott kisebb cigiszerűvel,hamar hagyta...volt,aki a cserélgetés miatt,volt,aki csak simán rájött,hogy hiába a 2akksis készlet,2hónap múlva már mindkét akksi kivan.Én meg simán mondom 80%-osnak az 1év+-os eGo-mat is..szerintem simán vállalható nyáron is egy 650-es eGo kimenősnek is..és tartós,és simán kibír akármilyen durva bulis estét is.Tubbyval,amibe fér 2.8mili+,vagy egy kisebb vatelines tank,ami a patronnal együtt 4 mili...és egyik se nagyobb,mint a V3 az 1.8-ával...nem is kell több.Ráadásul a vatelines tankban az is jó,hogy tényleg le lehet sz@rni,szívni kell és kész,nem döntögetni,akármi,amit bír a 400ft-os bél,azt hozza,a slukkszám független,hogy az ember időben,gyakoriságban hogy követi el...én ezértis álltam rá a Magnum+kisebbik tankra.1patron 2 hét,egy 5-ös pakk 1842ft...DE csak szívni kell és kész+tölteni.És amikor beadja a kulcsot,már az sem hirtelen...szóval tuti nem futok buliban hirtelen égett patronba,vagy olyan napon,amikor nincs lehetőség cserélni...DE még akkoris ottvan,hogy cserebél,otthon előkészítve,feltöltve,lyukasztva.De 99%,hogy a reggel még "jó" patron este,buli végén is csak kicsit lesz kozmás...de sör mellé úgyis mindegy :D Mostmár ráadásul ott a vape42-n a nagylyukas,horizontál patron,ami bár majd 500ft,de betolja az ember,tank teli,5 perc alatt MAGÁTÓL felissza,amit kell,fulltöltés pótolni,és csak szívni 2 hétig...és a bele is olyan,hogy lényegében NEM tud lefelé megfolyni,alul gumiharang,stb...és az íze is jó,ráadásul 2.4-es,féldobozos ismim egy ilyennel akksi+patron töltés nélkül elvan majd egy hétig egy 1100-as akksiról... :Y nekem 2 nap egy 3milis töltet,és 2 hét a patron.de akkoris csak picit érződik,hogy már nem tökéletes...ebben minimum két sörgőzös körbeadogatós agyonigkínzós este...500-at simán megér,kábé 7 töltés,ami keveset fogyasztó havernál 2 hónap...500ft...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák