Aktív témák

  • pirosvilamos

    tag

    válasz interstate76 #6709 üzenetére

    +1 Neked!

    Ahol dolgozom, év elején páran elkezdtünk e-cigit használni, részben a dohányzókat érő diszkriminációk miatt (pl. én a kocsmai dohányzás miatt :) ) , részben persze anyagi okokból.
    Decemberre az e-cigisek száma, csak a közvetlen munkatársaimról beszélek, felment kb. 20-22-re!
    Rojtosra beszéltem a számat, olyan embereknek, akik napi 20-30 töltött cigit szívtak, hogy NE vegyél iSmk i3-at, mert kevés lesz! Lányok is vették, mert cigiforma, könnyű, stb. Persze többeknek be sem jött, letették,
    Decemberre, aki e-cigis maradt, mindenki eGo akkukkal kezdett rohangálni...

    A Láva, és a Gripper miatt én kaptam eleget, mert mekkora, és jaj.
    Aztán, amikor feltekertem a Helixüket, és kapott 4,3 volttal, akkor páran már kezdték érezni a különbséget.

    Sajnos, az emberek pénze kevés, én azt mondom, igenis meggondolnak pár ezer forint kiadást is, de mára eljutottunk odáig, hogy pár kollégánál varivoltos eGo-t látni, lányoknál a kis 650-es virágosokat, Helixxel, Minimizerrel :))

    Mindenki megfizeti a tanulópénzt valamikor.

    Hónap elején, összeszedem a rendeléseket liquidre, majdnem minden hónapban40-60 ezer között fizetünk a lötyiért.
    Az új "áttérők" már célzottan kérdeznek, és mi "régiek" egyre könnyebben tudunk segíteni, készüléket, folyadékot választani, van, hogy együtt megyünk el megvenni valakinek a kezdéshez szükséges dolgokat.

    Ott élő "fórum" van, gyorsabbak a kérdések, válaszok, de mindenképpen hasznos!

    Uff, beszéltem.

    --pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

Aktív témák