Aktív témák

  • turho

    addikt

    válasz Lousha #2115 üzenetére

    EGO-C felújíthatóságáról eddig semmit se találtam, bár nem vagyok jó angolos....
    Egyébként, rengeteg fura szöveg van a legtöbb ecigis fórumon és helyeken, meg webshopokban is. Mindenféleképpen elneveznek minden alkatrészt :D porlasztótól kezdve mindenféle pumpának hívják ezt a nyomi kis izzószálat is :) még mikor megismerkedtem a témával majdnem bevettem én is hogy ultrahangos párologtató elven megy az e-cigi meg ilyen komolyságok, közben meg egy izzószál az egész. Viszont a szakmaiság természetesen megkívánja ezt a millió misztikus megnevezést :D és ez sokszor megkavarja a fejem. 30 órányi tiszta olvasás arra volt jó hogy tökre összezavarjon, de még mindig az EGO 1100-as dupla integrált felé hajlok - mint kezdőszett.
    Kollégám ma elégedetten pöfékelte mindenféle tiltott helyeken Pestszerte a tőlem átvett 4 napos e-health csodát :DDDhát mondjuk kocabagós, én meg hardcore.

    Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

Aktív témák