Aktív témák

  • turho

    őstag

    válasz Lousha #2039 üzenetére

    Tulajdonképpen kocázgatok vele már, de csak a vaterás e-health csodával :S (szülinapomra kaptam...).
    tapasztalat: roppant gyenge tákolmány :S a patronok egy része lyukas, majdnem üresek. kaptam hozzá "low" jelzésű 10 ajándékpatront, valami rohadt halovány epres vacak. Vettek nekem mellé 20 patront (család), "MID" jelzésű, epres :S
    Ez utóbbiba ha jól beleszívok akkor talán üt anyira mint egy Light analóg cigi....
    És hát, az ép patronokban van 30 slukk...ez messze nem 6-10 szál cigi mint ahogy hirdetik. Persze folynak is :S
    És 50 slukk után tölthetem az akkut. Na ez így nagyon semmi komoly. Semmirevaló. 1 órát húznám vele. És innentől bizalmatlanul nézegetem a többszöröse árú, cigi alakú készülékeket is....

    szerk: a pdf valamiért nem jön be chrome alatt...fekete egy pillanatra, majd fehér a kép :O

    OFF2: keresem ezért is olyan ember tapasztalatát aki szintén 2 doboz erősről állt át, de azonnal :) nem tette le közben. Azaz, mi kell egy erős dohányosnak.

    OFF3: pesti üzlet vagy eladótól szeretnék beszerezni szettet, lehetőleg nem rendelős formában, de a legtöbb "áruház" webshop, nincs telephelye.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., Hifi témakörben (ultraritka high End ACR hangdoboz, DAC) a nevem alatt.

Aktív témák