Aktív témák

  • Youri

    veterán

    A legtöbb ismerősöm bagós. Sose értettem mi a jó abban. Egy égő, füstölgő rudat szívni, ami után hót büdösek. A tizenéves vagizásból kinőttek, a szokás meg megmaradt sajnos.
    Én sose szívtam, egyszerűen mindig undorodta tőle. Nem hiányzik az életemből ez a fajta drog sem. Szerintem betiltás helyett inkább kiválogatni kellene az ilyet, lecsekkolni, hogy mi az ami szart se ér, meg károsabb. Ami meg hasznos azt pedig nyomatni. Meg az is, hogy ezt betiltják, mert károsabb.... a fogyasztóra lehet. De a rendes dohánynál ott a passzív hatás is amiről a delikvens nem tehet.
    Egyébként így kellene kis számítást végezni a vízfejeknek törvényhozóknak, mennyibe kerül a TB-nek az ellátása a száj vagy a tüdőrákosoknak. Pláne azoknak, akik a passzív lét miatt betegedtek meg. Mennyibe kerülnek a leszoktató kampányok, a kezelések, a leszokást elősegítő cuccok támogatásai. Mennyibe kerül egy dohányzás miatt meghalt szülő után a gyerek ilyen-olyan árvasági ellátása és a kapcsolódó kedvezmények. Szerintem oda-vissza veri az adóbevételt. És ha ezek után a tízszeresére emelnék a cigi árát, meg az ilyen-olyan bűntanyákat piacokat folyamatosan a fináncok nyomás alatt tartanák az ukrán vackok miatt, na akkor lehetne segíteni a leszokási szándékon.

    [ Szerkesztve ]

    RTX ON

Aktív témák