Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Nagyon jó cikk, én is gratulálni szeretnék a cicádhoz! :)

    Én is macsekos vagyok... a kutyákat is szeretem, de valamiért a macskák állnak hozzám közelebb.

    Sokat keresgéltünk párommal, míg sikerült találni egy szőrgombócot, aki azonnal belopta magát a szívünkbe. Egy szibériai cica színesíti a minden napjainkat. Mint azt Ti is mondjátok, egy önálló személyiség, ha neki alhatnékja van, akkor akármit csinálsz, akkor is megy, és alszik, ha játszani akar, vagy csak felhívni magára a figyelmet, hihetetlenül tudja magát produkálni, mint valami gyerek, lábhoz jön és pörög-forog a szönyegen, dobálja magát, csak hogy foglalkozzunk vele. Hihetetlen figura.

    Párom nagymamájának 2 éve elpusztult a szeretett cicusa, neki egy Maine Coon-t vettünk. Na a rokonság azóta csodájára jár annak a macskának. Nőstény, de már most, akkora mint egy nagyobb palota pincsi és még nőni fog. Már most legalább 10 kilós a "kis" macsek. Na ő aztán tud heverészni, végigaludná az egész napot, ha rajta múlna....Mindkettő ivartalanított, már kevésbé "pörgősek", de ketten, a szibériaival a fél házat tönkrevágnák, ha belelendülnek a játékba. Vázák, asztaldíszek, párnák, mind mind célpontok. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák