Új hozzászólás Aktív témák

  • gradilacine

    csendes tag

    válasz .bableWes #9 üzenetére

    Azt üzeni megszokás kérdése,ha személykocsival megyünk érte, általában visszafelé a barátaink engedik, hogy ő legyen a sofőr.Ilyenkor nosztalgiázik kicsit, hisz nincs nagyon ideje kicsi-kocsit vezetni.
    De jött -beszéltünk telefonon,és el is indult Anglia felé.Egyszer csak hazaér! :Y :W

    Szeretném idézni a szavait,hátha nem olvasták a többiek egyenesen gradilaci szájából

    "Na Urak,-Holgyek! (forditva)....
    Ha tenyleg vagytok paran, aki esetleg szivesen meginnatok velem egy sort, meg dumcsizna, akkor a kovetkezot kerem: legyen szives, aki aldozna a talalkozora idot es energiat, a nejemnek irja meg, mindegy jelezve reszveteli szandekat. Van nalunk egy faintos kis vendeglo, a tulaj jo fej, ha tul sokan lennenk, ott meg lehetne ejteni a bulit, ha kevesebben, akkor akar nalunk az udvaron is, de az nomadabb lenne. De bogracsozni, sutni-fozni ott is lehetne, hozott anyagbol termeszetesen. A kozlekedes jo, ez egy nagykozseg, Dunafoldvartol 6 kilometerre, lehet tomegkozlekedni. Ha osszejon egy minimum letszam, akkor lehet szervezni a helyet-idot, nekem szabadnapot, pontosan. Julius vege-augusztus lenne a jo idopont. Rajtam, rajtunk nem mulik. :K "

    Jelentkezők már vannak,aki szeretne jönni jelezze nekem legyen szíves

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák