Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz Kleroo #46 üzenetére

    Nem tudtam volna vele semmit sem kezdeni. Se számla, se javítási papír, semmi. Nem vagyok híve a "csapjuk meg technikának sem, ha agyonütöm attól nem kapom vissza a pénzt, elhozni sem lett volna semmit, így végül csakis a történetem megbeszélése maradt a Hondás fórumon ami után csökkent rendesen a vevői köre. Azt a pénzt amit vissza adhatott volna (mivel nem millókról volt szó) sajnos elköltöttem volna ügyvédre, tárgyalásokra és még lehet akkor sem lett volna eredményes, illetve paráztam attól is, hogy közben a kocsira rászállnak a szervek a nyomozáskor, hiszen olyan átalakításokon esett át ott, ami nem "tiszta" és akkor még meg is büntetnek érte engem is. Ahogy hallottam utána tényleg kevesebben vittek hozzá Hondát, illetve történt ott olyan dolog is ami úgymond a "fagyi visszanyalása", de nincs róla pontos infóm. Szerintem én korrekt voltam, fizettem neki, ő meg bekamuzott pár dolgot ami alapjaiban megrendítené bárkiben a bizalmat. Főleg amikor látható valami laikus szemmel is, hogy nem az aminek állítja. Nagy butaság volt tőle, meg ami a legjobban zavart, hogy mások a történetem beírásakor, ott frissen 2010-ben megírták, hogy ilyet ők is tapasztaltak vele, de akkor nekem miért nem szóltak? Még volt aki ajánlotta is korábban, pedig tudott róla. :(

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák