Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nimfas

    addikt

    válasz w.miki #185374 üzenetére

    Szia (sztok)!

    Én októberben (26-27) voltam a helyi Ofotértben, kértem időpontot vizsgálatra, november 21-re kaptam is.....

    A lényeg hogy megtörtént a vizsgálat, adatokat kinyomtatták. Annyira nem gáz, nekem nem sokat mondanak a számok. (Adatok lent) Igazából vezetés közben zavar, hogy a távoli dolgok kicsit homályosak és éjjel a lámpákat mint csillagokat látom, jobban nem tudom körbeírni. 😇
    Másik hölgy hogy akkor nézzünk szemüveg keretet stb.... Nekem az tetszett aminek alul nincs kerete, csak felül. De nem ilyen nagyon vékony fém szárú, hanem műanyag, kicsit strapabíróbbnak tűnt. Néztünk bele sötétedős lencsét. A keret és lencse olyan 73.000 Ft lenne. Mondtam hogy egyelőre még gondolkodnék, nem voltam "felkészülve" rá hogy egyből vásároljak is.

    Mondta hogy semmi gond akkor 7.000 Ft-ot kell kifizetni a vizsgálatra. Amivel semmi gondom, hiszen senki ne dolgozzon ingyen. Ha mégis rendelek szemüveget akkor jóváírják majd.

    AliExpress-en lehet ilyen fényre sötétedő lencsét is rendelni kerettel a megfelelő adatok alapján?
    Kíváncsi lennék egy árra.

    Ezekből elég ha azt a részt kimásolom nekik csak a J,B helyett odaírom hogy Right, Left?

    Egyfókuszú távoli szemüveg érdekelne.


    Aki már rendelt hasonlót segíthetne akár privát üzenetben, nehogy hülyeséget rendeljek. :D

Új hozzászólás Aktív témák