Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz bexinho23 #77971 üzenetére

    A case-t 4 nap alatt le lehet zárni (záratni), ha már megnyitottad, szerintem kár túl sokat várni.

    Én rendeltem Angliából egy motoros 2db-os intercom-t, amit persze kínából postáztak el. Írtam az eladónak azonnal, hogy ez így nem lesz jó, aki azt mondta mintaként jön, nem lesz semmi gond, de ha gondolom rendeljem meg még 1x :). 3 napja azt mutatja a tracking, hogy az országban van. Felhívtam a postát és vámolás alatt van, ami 3 hét jó esetben és ugyan vámmentes lesz, de áfa van, plussz 2500Ft munkadíj, amit vagy be tudok hajtani az eladón vagy nem, meg még nekem kell képernyőmentést küldenem, meg ebay levelezést, stb! (egyébként nem hiszem, hogy egy 100 fontos terméknél ő visszautal nekem 40 fontot)

    Nyitottam egy case-t, kérem vissza a pénzem, azonnal írt, hogy várjak még, biztos nem kell fizetnem, felajánlott 3 fontért ajándékot, stb, de én mivel telefonon már beszéltem a postával már csak vámolás (áfázás) után kapnám meg a terméket, ami így nem kell (szándékosan nem kínából rendeltem, ott tudtam volna olcsóbban is venni). Várhatnék, meg fizethetnék, de nem én hibáztam, várjon ő, majd visszakapja a csomagot, ha én egy hónapig nem reagálok semmit, visszaküldik neki.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák