Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz Timyyy #104149 üzenetére

    Szia

    Ez kvázi a "buta" tv-hez van kialakítva, amennyire tudom filmeket zenéket és egyéb tartalmakat is mint pl játékok lehet futtatni vele, szép, kicsi a távirányítója is oké. Fontos a tvd típusa hogy meg tudjuk mondani 1 az 1-ben jó e hozzá, vagy átalakító kell, illetve ezt te is meg tudod állapítani akkor ha körbejárkálod a tv-d.
    Árban jó és olcsóbb mint egy smart tv. Én amikor tv-t váltottam (samsungot sonyra de ívelt samsungot is akkora hülyeségnek találtam hogy még, épp sport ment rajta mikor eljátszottam a gondolattal hogy venni kéne olyat, és a vonal bekanyarodott, erre azt mondta a promoter a samsungtól, hogy nem sport nézésére való, azt pedig sokat nézünk, kerékpár / snooker / curling / síugrás / téli egyéb sportok) akkor már nem igen volt olyan tv hogy hdready meg nem smart, így andoidos smart lett, imádom is de pl neten nem igen használom bár az otthoni hálózatom része, a routeren fenn van csak nem mehet ki netre mikor nem akarom, és leginkább tartalmakat osztok meg rajta a mobilról tükrözéssel. Nomeg mindent lejátszik ami formátum csak létezik ami miatt szeretem is. Nem 4k mert fölösnek találtam, 4k tartalmat honi tv nem sugároz, neten keveset tvzem mert eleve keveset tvzem. Letölteni (azaz boltban csak ilyet veszek) meg csak hd adást szoktam. Szüleimnek 4k tvt vettünk én nem dobtam hanyatt magam a különbségtől ha nem promo adást néztünk vele.
    Ha lett volna nem smart tv elfogadható minőségben akkor olyat vettem volna meg ilyen box féleséget hozzá.

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák