Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Köszi a cikket, én bírom az ilyen barkács témákat - ráadásul ez nem is lett rossz :D
    Nem kell ilyeneken behisztizni srácok. Van akinek tetszik, van akinek nem, nem vagyunk egyformák. Egyik ismerősöméknél minden vas/kovácsoltvas: tükör keret, székek, fali keretek, díszek, (szerintem még a wc ülőke is ;] ) egyrészt marha drága, de _nekem_ nem tetszik. És? Nem én lakom ott. a DIY dolgok meg főleg olyanok, hogy bizony rengeteg kompromisszumot kell kötni, mert a zsebben a $ nem végtelen... :D

    Tanyán élek, mi is agyaltunk, de párom arra jutott, h gázat ne, én meg -mivel volt már kályhás, kandallós, cserépkályhás, sparheltos tapasztalatom- azt mondtam, h lakásba semmit ami füstöl, kormolni kell, hamuzni kell. Egyszerűen nem kényelmes. Ismétlem, tanyán: van sok hely, melléképület, tehát a lehetőség is, h ott helyezzük el. Így központi fűtés lett. Van ismerős, akinél központi fűtést kemence "hajtja". Nem is akármilyen: villanykályhákból kiszuperált samotblokkokkal bélelt, maszek gyártmány :)

    Amúgy az elgondolás jó, bár én kicsinek és zajosnak gondolom a ventiket, inkább nagyobbat lassabb fordulaton szvsz. Nálam "fejben" vizes projekt van már vagy két éve, de sosincs elég $ a mókoláshoz, most meg itt a nyár vége megint.... :O
    Kéményt nem ildomos (ez de szép szó, már órák óta le akartam írni :) ) cikk-cakkban vezetni, nagyon kormolódik, főleg ha beleszalad vizes fába, vagy pár guriga bármibe, ami nem akác vagy tölgy.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák