Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz gold007 #33 üzenetére

    Jahh... hogy te NULLA forintból akarsz szimulátorozni... bocsmáá :U

    Átlag magyar fizetésről annyit hogy én se 1 havi fizetésből vettem a cuccaimat... Kb 4 év alatt apránként vettem.. először egy év volt mire összeraktam egy jó PC-t (200k), aztán fél év míg a G27-et (75k), aztán meg kb másfél év míg egy olcsó FullHD projektorra összeszedtem (200k)... Ülésem még most sincs... Van aki tud / akar spórolni van aki nem... meg kinek mi a hobbija... És nincs 200 ezres fizetésem, csak nem költök baromságokra... (no cigi, no kóla, no csecsebecse, no egyéb baromságok)

    A másik amit írtál (tapasztalat nélkül okoskodsz...) óriási baromság. Próbáld ki a Dirt Rally-t egy jó FFB-s kormánnyal úgy hogy ülsz előtte legalább egy órát. Ez a game az autó/fizika erőhatásait hihetetlen jól adja vissza... (amikről te azt mondtad hogy egy játékban nincs...)
    A jó kormány NEM CSAK ARRA VAN HOGY KORMÁNYOZZ JOBBRA BALRA. ERŐVISSZACSATOLÁS. Az egyetlen amit nem érezni egy jó szimulátorral és kormánnyal az a G erő... minden más kis apró rezzenés, csúszás, bukkanás, tehetetlenség, úthibák, autóhibák stb stb stb... mindent azonnal érezni...

    Létezik G-Force-os szimulátor is de az m ár a milliomosok játékszere... persze a G erőt tökéletesen egy szimulátor se adja vissza...

    De amíg nem próbáltál egy jó cuccot jól beállítva... (az órákon át tartó jó autó SETUP-olásokról még nem is beszéltünk..., ezt mindenkinek magának kell a saját stílusa szerint, és autónként és útszakaszonként változó...), addig ne oszd az észt... majd ha kipróbáltad, és érezted hosszú órák után, MIKOR MÁR TUDSZ IS MENNI ÉS ÉLVEZED ÉS KÜZDESZ A TECHNIKÁVAL és nem csak az árokból próbálsz az autóval kimászni... na majd akkor gyere vissza... és mesélj... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák