Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz doc #14 üzenetére

    4db Vostro-t most telepítettem, még tavaly vettük a gazdasági év vége előtt gyorsba, mert kiderült hogy van pénz azóta volt dobozban a raktárban. 4-ből 1 kibontás után nem adott képet. CHS-ben azt mondták alaplapcsere volt, amikor értementem. Ilyet én DELL-től még nem láttam, hogy null perces vas ilyen legyen ez az egyik. A másik, hogy Ubuntuval előtelepített verzsön ráadásul, szóval szerintem ez kb. tök kizárt, hogy hibás alaplappal ez így eljut a végfelhasználóig akármilyen minőségellenőrzésen keresztül Ubuntu matricával. Max úgy elképzelhető egyáltalán, ha kész lemezképpel klónozott HDD-t szerelnek az előtesztelt gépekbe. Végülis sata HDD így klónozhatják asztali géppel, de elég életidegenül hangzik. Erős a gyanúm, hogy a nagykerekben szerelnek a srácok keményen, aztán veszed a szart újként, mert így kényelmesebb érvényesíteni a külföldön vásárolt cuccok garját a haveroknak egy kis jattért. Intézd csak te a garijukat a saját neved alatt a saját papíroddal és álljon benne a te pénzed. Szerintem itthon már az sem biztos, hogy az a tapipad, amit szídsz az egyáltalán DELL abban a gépben :DDD persze valszeg csak szarul rakták össze, de hogy még azelőtt levettek, hogy megvetted a gépet az majdnem tuti, mert a DELL-nek, mint márkának amúgy semmi baja. Ezekben a Vostro-kban is kitűnő a taperoló. Patika mind a négyben.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz hallador #27 üzenetére

    Ma már semmi nem a régi. Én thinkpad-ekkel küzdök most. Sorra jön mindegyik, pedig csak 80db-ot tartok üzemben. Mindegyik megáll fan error-ral posztoláskor és a tulaj meg les tök hülyén, pedig tök jól pörög a venti. Kicsit zajosabb, de fújja rendesen. Kifújom kompival nem idul. Szét kell szedjem, ki kell szedjem a ventit ami össze van pipálva a procival meg a híddal, ha kint van akkor azt még külön szét hogy meg tudjam kenni, majd akkor már újrapasztázva össze és akkor megy újra. Szakadnának meg. Egy eredményjelzőt hajtunk egy PII-es thinkpad-el soros porton és a mai napig megy a gép hiba nélkül, minden eredeti még a HDD is (!!!) Ki se számolom hány éves noti. Azon hogy nincs fan error vaze? :O

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák