Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz bambano #4 üzenetére

    Köszönöm a véleményed, kell ilyen is. Azért pár dolgot szerintem jogtalanul vágtál a fejemhez. A helyesírásért elnézést kérek, tényleg soha nem voltam egy helyes író bajnok ez igaz, mondjuk azért láttam már itt rosszabb helyesírást is ,de nem ezen akarok lovagolni.
    Visszatérve a zenére! Eleve már a cikket is úgy kezdtem, hogy ezek az én kedvenceim és egyáltalán nem vagyok zenei szakértő, a cikk címe alatt is ott van, hogy kedvenc elektronikus zenéim a 90-es és a 2000-es évekből.
    Akkor még is mi a bánatról beszélsz itt nekem? Ezek az én kedvenceim igen! Pont!
    Kraftwerket meg az álatald linkelt Tangerine Dream-et halhassa az aki akarja, engem vallatni lehetne vele az biztos, annyira szörnyű, de ez az én véleményem. Ettől még másnak tetszhet.
    Én azt is leírtam, hogy természetesen az elektronikus zene már jóval előbb is jelen volt, de igazán a 90-es években kezdett terjedni. Más az ízlésvilágunk, ennyi. Unalmas lenne a világ ha mindenki ugyan azt szeretné. Én ezeken a zenéken nőttem fel, sok szép emlékem van a 90-es évekből, megosztottam az én kedvenceim és a véleményem a nagyközönséggel, ha nem tetszik, kattints tovább és hallgasd a kraftwerket.
    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák