Új hozzászólás Aktív témák

  • matykooo

    aktív tag

    Szép minden amit leírtál grat érte :)
    Azért azzal nem nagyon értenék egyet, hogy 2000től gagyi zenéket kezdtek volna készíteni, és játszani az aktuális dj-k (elektronikus zenére gondolok, mivel mióta az eszemet tudom már house muzsikát, aztán kis kitérővel trance, majd kb lassan 10éve már progressive, breakbeat vonalon mozgok, illetve ami ezekből mára lett)
    Szóval az igaz, hogy 90-es évek vége az elektronikus zene szempontjából fontos, itt főleg a tranceről tudok nyilatkozni, ami akkor hihetetlen menő volt, white party-k, trance energy-k stb. bár ezek nem éppen kishazánkban, de azért van itt is nagyon jó példa amit te is leírtál a Slam JR féle Flörtös Strictly Trance Symphony ami az egyik legjobb lemez volt és még mindig az számomra is:) De visszatérve a 2000es évek után még jobban felkapott lett a trance vonal, és igaz, hogy rengetek zenét csináltak, volt köztük gagyi (melyik mainál nincsen? ) de a legtöbb szerintem ott volt a szeren, kb 2003ig hallgattam trance szetteket főleg live mixeket imádtam őket (Tiesto, Armin, Ferry Corsten ők ma is tolják az ipart és a trance mai változata még mindig eszméletlenül népszerű).
    Aztán álltam rá a progira ami azóta is hallgatok, de ez már egy másik történet :)

    Ja és egyébként Josh Wink-nél csodálkoztam, hogy kihagytad -> Josh Wink & Lil' Louis - How's Your Evening So Far? asszem ez egy meghatározó darab volt anno:) bár még minidg van aki fel fel rakja :))

    [ Szerkesztve ]

    ''a walesi srác aki legenda lett''

Új hozzászólás Aktív témák