Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BulletBill27

    aktív tag

    válasz Crystalheart #882 üzenetére

    ,,Az ügynek leginkább az segít, hogy ha valaki meleg és emellett történetesen még közszereplő is, vagy közismert értelmiségi, az felvállalja ezt, vagy legalábbis ne titkolja kényszerűen."

    Ezzel a mondattal egyetértek. Egy ilyen ember (mindegy, hogy nő, vagy férfi) többet tudna tenni a homoszexuális közösségért, mint az egész felvonulásosdi, úgy gondolom ;) .

    Cyberpunk, korábban leírtam azt is, hogy a hellyel is gondok vannak, mert aki nem kíváncsi rá, az is látja. És attól még, hogy ott vannak előtte, nem fogja megkedvelni a melegeket, sőt. Nem beszélve a szülőkről, akik eleve ,,fertőzésveszélytől" tartanak. Erre írtam azt, hogy jobb lenne igénybe venni egy stadiont és ott megtartani a felvonulást, ha muszáj. Aki szeretné közelebbről is megismerni a melegeket, az elmegy, aki nem, az nem. Nem kell ráerőszakolni senkire semmit, mert az nem vezet sehová, max feleslegesen hergeli az embereket. Azt hiszem, te is leírtad korábban, hogy a szexualitás nem utcára való, nos a Pride sem, szerintem :) .

    Amit én szeretnék, hogy fogadják el egymást az emberek (nem kell szeretni, elfogadni!), hogy békésen tudjunk élni egymás mellett. Ehhez pedig mindenki részéről állítania kell saját magán, mert addig nem fog menni. :)

Új hozzászólás Aktív témák