Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Vakegérke #319 üzenetére

    Jahm, elmondhatjatok. Bravo.

    Ismersz annyira, hogy tudd, nem az anyukam rakta a sejhajom ala, amim van. 1.5 evig pakolgattam ossze a "penzecsket" ( ahogy te nevezed) , hogy el tudjunk indulni. Ahhoz , hogy ossze tudjam rakni, kellett szakmai tudas, alazat, visszafogottsag , rengeteg tanulas is. Tanulas, amit sajat zsebbol keleltt kifizetni.

    A nevtelen , rangtalan bevandorlora meg nem mondok semmit. Tudod itt vadidegenkent is megelem a befogadottsag erzest. Te otthon mikor adnal munkat egy feketenek, vagy egy bevandorlonak?

    Csoffadalom: ez nem istenseg. Regen tiszteltem Vakegerket, felneztem ra. Ma mar nem. Ma mar pont olyanna valt, akik miatt mindig is azt fogom mondani, a legjobb dontes volt eljonnom onnet. Erre nekem nincs igenyem. Arra, hogy lenezzen valaki, vagy hogy kitalalja, hogy en mit erzek ( nem, nem erzem amit mond, es boldog vagyok itt. Igen, latoma negativumokat is, de ezerszer elhetobb kozosseg, ami itt van, meg a problemaival is) .

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák