Új hozzászólás Aktív témák

  • dlaj

    őstag

    válasz pikko #75 üzenetére

    Nekem is az R15-öst szoft van rajta.
    A beállításokhoz annyit tennék hozzá, hogy az automatika amit beállít az nem lehet egyforma. De aztán utólag eszembe jutott, hogy ezt meg nem tudjuk ellenőrizni, mert te más viszonyok között fényképezel, tehát természetes, hogy mások az értékek.
    Viszont jó támpont lehet, az elkészült fotó értékei, mert egy kis utána olvasással (pl itt) a laikus is tud korrigálni. Persze a megfelelő fotó alkalmazással. Estére feltöltöm a Drive-ra, azt az appot amit régóta használok, illetve ismerem. Nagyon részletesen be lehet állítani, és magyar nyelvű. Automatán ugyan olyat készít mint a gyári app, de pont az a lényeg, hogy állítható sok minden. És ha az ember tudja, hogy mit miért állít, talán lehet javítani a képek minőségén.

    A képeidhez. Mindkettő gép nagyon jó képeket csinál. Amit az iNew-nak írtál, az azért szebb, mert egy fokkal élesebb, és az a színhelyesebb. Mondhatni tökéletes. Nem értem, hogy hogy lehet beltérben ennyire zajmentes képeket csinálni.

    Viszont szerintem összecserélted a képeket, ugyanis eddig 2 alkalommal a Cubot-tal készített képek voltak színhelyesek. (lásd az óra mögötti bútorlap barna, és most az lett a vörös) Majd nézd csak meg!

Új hozzászólás Aktív témák