Új hozzászólás Aktív témák

  • Yag

    tag

    válasz Degeczi #380 üzenetére

    Gondolom igen, mert egyébként ha ráteszem töltőre 3óra környéki idővel feltölti 100%ra.
    Tehát ez a mai 12órás töltés csak a mérő miatt lehetett ...
    Mellesleg átlagban 8-9 óra képernyő időt hoz mostanában, és ha huzamosabb terhelésnek teszem ki, netezés+játék+zene vagy film akkor mintha lassabban merülne. Persze lényegtelen mert az eddigi 3-4 órás képernyő idős telóimhoz képest még mindíg sokkal több.

    Visszatérve arra amit írtok, ezzel a telóval én is leálltam a csereberélgetéssel mert már szintén untam hogy minden telóval új beállítások stb. Persze a mentéseket nem volt nehéz átvinni az új telóra, de még is jobban érzem magam amióta nem cserélme havonta. A melóhelyen is megjegyezték már szinte cikizve, hogy még mindíg ugyan ez a telefonom van ? Ja. Amit használok benne van. Nálam továbbra is az infra viszi a pálmát, távkapcsként elég kényelmes. Az akksija is rendben, minden más paramétere elegendő. Szerintem kifogtuk azt amit ebben az élethelyzetben érdemes használni. Persze biztos jön majd más és erősebb, jobb de amíg más szériában nincs infra addíg hiába lesz erősebb akksija egy telónak nem fogom kapásból lecserélni.

    “Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Új hozzászólás Aktív témák