Új hozzászólás Aktív témák

  • Yag

    tag

    válasz dlaj #194 üzenetére

    De. European express volt. Eddig a legprofibb ügyféloldali szolgáltatást onnan kaptam. KAPTAM TNt.valós követéssel, ha beírtam térképre az adatokat látható volt merre jár fizikailag a csomag. Kaptam értesitéseket. Mail, sms. A csomag akkor jött amikor írták. Gondom nem volt sosem.

    Akkukérdés:
    Tegnap ismeretlen körülmények közt a gyerekeim leejtették a telefonomat. A Képernyő balfelső széle elrepedt. Valószínű, hogy pofára ejtették, pont ott ahol már nincs rajta fólia a hangszóró mellett. Ráeshetett a konyhai kályha elötti öntöttvas hamutálcára. Egyetlen nyugodalmam, hogy működik ott is ahol repedt. Anno. Alcatel 6050Y. telóm egy hasonló repedéssel már megszűnt kétezni. LCD nem sérült. Nem folyt neg. Esztétikailag két vékony csík látszik csak a bal felső sarokban. Gondolhatjátok mennyire örültem neki.
    Ennek okán körbenéztem alkatrésznek tegnap este. Digitizer értelemszerűen nincs hozzá, gondolom az ogs miatt. De komplett LCD 10k ért már kaphatók. az egyik oldalon találtam gyári 5200es akksit is.
    Forintra számolva kb. 5000HUF ra jött ki. Ha ennyit rászánsz, akkor talán kiderül hol lehet a bug. Vagy még vársz és kisérletezel vele.

    “Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Új hozzászólás Aktív témák