Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apóka

    aktív tag

    Csináltam egy privát kutatást a szomszédoknál:
    3:1 a régi és "lapos" (ebből több mint a fele nem MPEG-4) tévék közötti arány
    A megkérdezettek több mint 70%-át nem érdekli a jobb minőség és több csatorna.
    Teljesen átlagos családok, 36 ember, családi házas övezet.
    Az természetes, hogy a fiatalok sajnálják a dolgot....de nem ők alkotják a többséget.
    Ennek tükrében nem látom tragikusnak a késést.

    Nem a hír miatt érdeklődtem, de hasonló okból....viszont most éppen illik ide az infó.

    Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

  • apóka

    aktív tag

    válasz zsigus #91 üzenetére

    Itt nincs kábel TV......vagyis van de az egy mezei cég tulajdonába van. Finoman fogalmazva is sz@r. Pontosan miatta nem tud erősebb szolgáltató bejönni, emiatt volt a "felmérés".

    Nem az új TV volt a kérdés, talán félre érthető voltam. Logikus, hogy nem vesz senki emiatt új TV-t, főleg ha nem izgatja a téma.
    A jobb minőségben fogható és több csatorna volt a kérdés . Ezt kiegészítve az időszerű digitális vétel lehetőségével. Mivel mindenkit gyakorlatilag személyesen ismerek, így a beszélgetés közben erre is rákérdeztem. Sajnos nem érdekli őket annyira, hogy + pénzt áldozzanak rá (már a többséget)

    De az fontos lenne kiemelni, hogy csak akkor van értelme, ha a sugárzott műsor hozza a digitális színvonalat. Digitálisan is lehet valami pocsék, ha az alapanyag minősége olyan.....és a sugárzás erről nem tehet.

    Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

Új hozzászólás Aktív témák