Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz Erasmus #181 üzenetére

    A feladó: "Digitális Átállásért" Nonprofit Kft.

    Volt benne egy sima fekete-fehér nyomtatott szórólap amiből idéztem a szöveget
    rajta az aláírás: Kárpáti Rudolf ügyvezető, Honlap: www.mindigtv.hu

    Ezenkívül egy mindigtv extra szines szórólap amin fel vannak sorolva a díjcsomagok

    és egy MindigTV digitális kisokos, amiben szó van az átállásról, van benne lefedettségi térkép, fel vannak sorolva az adótórnyok felkapcsolási idő szerint, matricás termékekről pár szó, TV készülékek közül a 2010-es Sony és Panasonic tv-k vannak megemlítve (amik képesek venni a DVB-T MPEG 4-et), fel van sorolva egy csomó dekóder stb.

    Amit linkeltél nem is hasonlít erre, ahogy nézem a dátumot a végén az még tavasszal készült, de erre október 31 van írva.

    Igazság szerint én beletartozom abba a célcsoportba akinek át kell állnia
    2 hónap múlva tervezetem TV-t venni és tervezzük a kábel tv bekötését is de ez most lényegtelen.
    Ha most azt gondolom, hogy azért küldték el nekem ezt mert én most nem vagyok képes digitális adásokat nézni, és rajtam kívül mindenki megkapta ezt, akkor ebből óriási cirkusz lesz.
    Mert ha az emberek abban a hitben élnek a szórólap miatt, hogy nemsokára nem fognak tudni TV-t nézni és mindenki megveszi a dekódert utánna pedig kiderül, hogy mégsem lesz átállás akkor egy pár ember átverve fogja érezni magát, mégpedig teljes joggal.

    Íme(elnézést a rossz minőségért):

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák