Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet

    senior tag

    Ebben a cikkben a Samsung állásfoglalása tetszik a legjobban.
    Tojok Én arra, ki hány formátumot ad ki, egy a lényeg, az íróm mindegyiket írja és játsza le és kész. Persze az sem árt, ha a haveri társaságomban is ilyen készülékek lesznek, de majd rábeszélem őket. ;)
    Látva a HVD -t a HD-DVD és a Blue-Ray fölösleges lépcsőnek tűnik, mondjuk így volt ez a DVD-vel is. :U
    Az, hogy lesz-e több réteg ezekből, nem tudom lényeges-e, mert DVD-nél is csak a filmeknél van igazán két réteg és két oldal. Az írható és újraírható médiáknál megmaradt a sima egy oldal egy réteg, és most már olyan olcsó, hogy 5 ilyen lemezt veszek egy duplarétegű árán, ergo nem éri meg a dupla.

    Pár hozzászólással előttem felmerült a kérdés, mit is lehetne még rögzíteni a korongra, szóval kilehet-e használni.
    Nos, szerintem IGEN. Remélhetőleg a TV-k, projektorok egyre nagyobbak lesznek és egyre nagyobb felbontással bírnak majd, és muszáj lesz hozzájuk normális felbontást biztosító média. Nagyobb felbontáshoz pedig nagyobb helyre van szükség. A hang is lehet tovább fog osztódni (2.0 -> 2.1 -> 4.1 -> 5.1 -> 7.1-> ...) és annak is kellenei fog a hely.
    A mostanában divatbajött sorozatokat megjelentetünk DVD-n dologról nem is beszélve. Hány DVD is pl: a Jóbarátok sorozat? 40? ..és így is még csak stereo!!! (persze ez lehet azért van mert így vették fel)
    Szóval szerintem igenis kell a hely, megyek is és veszek Én is a héten egy 300-as winyót .... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák