Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SylverR

    senior tag

    válasz #72042496 #31 üzenetére

    Gratulálok, hogy te is kiragadod a lényeget. :U
    Nem áll szándékomban vitát generálni, csupán leírtam a véleményem a cuccról.
    Ez az AVR-es dolog szép és jó, de én is csinálhatnék egy kizárólag monitor fejhallgatókkal foglalkozó céget, aminek a termékeit elismeri az egész világ, aztán kitalálom a PMH szériát, ami annyit tesz, hogy piros szinű, monitor fejeseket árulok, wifi-vel, meg bluetooth-val. Attól még hülyeség lesz, hogy van ilyen, hogy külön típusnevet kap. :U
    Számomra érthetetlen miért kell a videójelet átvezetni az erősítőn és pont.

    Egyébként meg vettem magamnak egy belépő szintű hi-fi fejest egy Xonar D1-gyel, és nagyon jól elvagyok. Ésszel vásároltam, árban és tudásban nekem megfelelőt. :P

    [ Szerkesztve ]

    Nem!

  • SylverR

    senior tag

    válasz #72042496 #34 üzenetére

    :N
    Tudom, hogy ez egy olcsóbb kategória, az átlag júzerek számára. Ennyire nem vagyok hülye, képzeld. De számomra ez egy érthetetlen koncepció. Megveszek 100-150 ezerért egy erősítőt, hogy mp3-akat nyomassak ki a hangfalakra. Vagy épp wifin keresztül netes stream audiot. Minek?
    Akkor vegyen a júzer egy "egybe-settet".

    Sejtettem, hogy ilyesmi felhasználási lehetőségei vannak az AVR-en keresztül futtatott kép-jelnek, de továbbra se látom sok értelmét. Ez maximum egyszerűsítésnek jó, hogy a szakikám a Radeon videokártyán levő hangchipet aktiválja, majd egy kábelen bevezeti az AVR-be, az meg szét választja a hangot és a képet. Persze sima jack-kel is kilehetne vezetni külön a hangot az erősítőbe, és külön a képet a TV-be. Nem szeretem az ilyen átjátszásos dolgokat. Lehet, hogy ez most már digitális, így nincs jelveszteség, de akkor is extra meghibásodási lehetőségeket ad.

    Nem, nem akarom megérteni. Nem tartom ésszerűnek az egészet. Nekem nem kellene ez a funkciója egy ilyen erősítőnek soha. Ennyi volt a kommentem lényege. Elnézést kérek, hogy kimertem fejezni ellenérzetem. :))

    Nem!

Új hozzászólás Aktív témák