Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CoDWaW07

    őstag

    Azért egy időutazásos COD eléggé ütne szerintem, főleg ha lenne benne bőségesen az I-II. VH-któl kezdve sok esemény, persze erről szép dolog álmodozni, nem lesz belőle jó eséllyel semmi, de azért eléggé ütne :K

    Cserébe egyszerre örülnének azok is akik VH-s codot akarnak, azok is akik a Modern Warfare folytatást, stb.
    Nameg multiban is elég kemény lenne, ha mindenféle korbol lévő pályák lennének, korabeli fegyverekkel.

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

  • CoDWaW07

    őstag

    válasz k-adi #33 üzenetére

    Hát az olyan ütős lenne, hogy szerintem több COD-ot nem is kéne csinálni 1-2-3 éven belül... :DDD
    Őszintén szólva én inkább vennék meg egy olyan CoD-ot akár dupla áron is, ami 2 vagy 3 évente jön ki, viszont tényleg ilyen lenne mint amiről beszélnünk, egy ilyen nagyon ütne :C

    Ha meg nem, akkor egy jól kivitelezett CoDWaW második részt, szerintem 1-2 éven belül lehet fordul a kerék és megint a múltidőre állnak át a fejlesztők, és abba hagyják pár évig ezt a sci-fi-s jövőben játszódós témát.

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Új hozzászólás Aktív témák