Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Käytöskukka #13 üzenetére

    Na jólvan, lassan valóra válik az álmom: a BKV(K)-n Hőmérséklettel Elégedetlenek Klubja :D (BHEK).

    Egyébként nem csak az utasok az érdekesek - persze nem véletlenül mondják be nyáron, hogy "működik a klímaberendezés, kérjük tartsák csukva az ablakokat" - valamelyik hülyéje nyilván kinyitja, onnantól melegszik a busz, egyre több hülye nyit ablakot, hogy legalább huzat legyen.. na mindegy :D , nade a sofőrök - elvannak a kis kalitkáikban, ott szabályozzák maguknak a kis rövidujjú ingjükben / kabátkájukban a hőmérsékletet, nyitogatják az ablakot magukra, az utastér meg kit érdekel..

    Skandallum, hogy októberben csak 17 fok van odakint, sőt, az eső is szemerkél, tehát nyilván 30 fokra fel kell górni a fűtést, igaz hogy mindenki egyébként is kabátban van, a busz zsúfolásig, a páratartalom 1000%, garantáltan két megálló után megpusztulsz.

    Nyáron ugyanez fordítva: mindenki falatnyi ruhában, richtig hogy a buszon 16 fok van, hogy 1. izzadtan azzonali heveny tüdőgyulladás kapj 2. amikor leszállsz biztosan fél percig ne kapj levegőt a 23 fokos hőmérsékletkülönbségtől.

    Jáááj gyerekek de jól esett ezt kiírni magamból :D

    --

    A másik felvetésre: én pl. - mivel legtöbbször kis utasszámú járattal (74-es) utazok, pont azt tapasztalom, hogy kb. az ötperces követési időkre pontosan leosztva mindig ugyanazokat az embereket dobja a gép :)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák