Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    Ez de jó, végre valami ami nem sablon bejegyzés.
    Én nagyon nagyon keveset tömegközlekedek, de ez nagyon rövid időn belül 180 fokot fog változni (főni si fog a fejem). Amikor nagy ritkán mégis buszozok akkor ezeken én is elgondolkodok. Csúnya vagy sem elneveztem jó pár embert valamiféle tulajdonsága miatt. Ott van a munkamániás. Nagyon sok éve látom a nőcit, nagyon idős, de dolgozni jár kora reggel. Ezt onnan tudom, hogy láttam dolgozni, kertet ásni ott ahol le szokott szállni. Az jut mindig eszembe (fúú de nem tudok gépelni ezen a notin még...), hogy miért. Vagy szüksége van rá és azért hajt vagy egyszerűen így programozták réges-régen, mert mint mondtam nagyon idős. Bőven 60 feletti. Hát örülne, hogy végre free utazik erre még hajt. Nem tudom hova tenni.
    Sorban a következő a vezértehén és a bnője. A hölgy fizikai méretei miatt tehén, de a vezér jelzőt azért kapta, mert 2 buszmeggel előbb elindul az ajtó felé, mint ahogy a végállomásra érne a busz. Ezt ezért nem értem, mert mindig az első útja a HÉV és kis matekkal meg a heti ötszöri alkalommal kiszámolható, hogy eléri. Mire én végzek a pékségben gyakran akkor sem indul el a hév. Az pontosan indul el, de ez még hagyján, rá 5 percre megy a másik. A vezetőt sem érdemes lehagyni a poron mellett, mert ő vezeti a vasat. Végképp nem értem. Szaladnak hozzá.
    Akkor ott a 3 banya, ők csak azért banyák, mert sztem suliban dolgoznak és nagyon utálhatják a gyerekeket, mivel eleve a fejük is olyan, meg hazafelé volt, hogy osztották a jövő nemzedékét, mint a sárkányok.
    Sorban következik a félkegyelmű Józsi. Ő felismerhető annak aki esetleg ezen a vonalon jár. Józsink tipitapizza a nőket, jellemzően 40-től felfele, leáll velük beszélni. Odahajol, simi simi hogy vagy Ágika. Persze sokan rá sem hederítenek. Kedvence a leszállás előtti pillanatban a simi. Nagy hiba reagálni rá, erre már sokan rájöttek. Pékség felé magában is beszél, de amúgy ha férfival beszél meg nem mondod róla, hogy szoftveresen hibás. Ugyan abban a pulóverben van mindig.
    A sokat beszélő nő. Ő már a buszon van mire felszállok, szőke 40-es, eléggé rendben van fizikailag. Ő rá csak az jellemző, hogy annyira sokat beszél ha van kivel, hogy reggel 5 tájt azt nem tudom ki fogadja szívesen.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák