Új hozzászólás Aktív témák

  • oO7

    őstag

    válasz remington2 #35 üzenetére

    én vágom, hogy mi a "gond"... de nekem ez valahogy akkorsem tűnik jogosnak.

    "2. Ezt a folenyt viszont nem hasznalhatja fel arra, hogy mas piacokon is o keruljon nyero pozicioba, pl arukapcsolassal."
    szerintem egy ingyenes alkalmazás nem számít piaci résztvevőnek. Ő csak ottvan jófejségből azoknak akiket érdekel, de ebből úgysem húz hasznot (legalábbis nem a felhasználón keresztül) szóval kuss a neve...
    (jó ez itt nem a tökéletes magyarázat)

    "3. Itt nem arrol van szo, hogy Pistike otthon telepithet-e Operat, hanem arrol, hogy arulhat-e pl. a Dell olyan windowsos gepeket, amiken defaultbol Opera van IE helyett."
    Helyett / Mellett... nem tök mind1 ? árulhat

    "6. Az IE/WMP/stb nelkuli verziokat elsosorban nem veghasznaloknak, hanem OEM-eknek szanjak, akik majd a nekik tetszo bongeszot/lejatszot/stb-t felpakoljak, igy nem kell a usernek attol rettegnie, hogy a vadiuj gepen nincs ilyen SW."
    Igen kb ez az egyelen értelmes mondat az összefoglalásban, ezt viszont senki sem akadályozza... Bőven lehet is látni olyan gépeket amik FF-el vagy Opera-val jönek default böngészőként meg nem wmp hanem valami más - esetenként saját - media player / media center van rajta meg ilyenek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák