Új hozzászólás Aktív témák

  • 1697

    tag

    Sokat gondolkodtam,hogy mire is cseréljem Note3 Gear kombómat.Amikor bemutatták az Edge sorozatot a Samsungnál elajultam,hogy mekkora innovácio és tuti erre cserélem +egy Gear S-re.Adtam még pár napot magamnak,hogy megnézzem az I6 ot phablet méretben.Ahogy egyre többet nézegetem itt neten annál jobban érlelődik bennem a gondolat,hogy I6 plus lesz iwatch-al a befutó.Belegondoltam,hogy kb 1 hétig örülnék a Note nak és megunnám.Több éve csak Samut használok és kurvára meguntam már.Az Android szabadságát nem vesztem el mert nemrég vettem 12.2 Note Pro-t,azon tárolok és töltögetek mindent csak egy sima downloader progival....Itt az idő,hogy váltsak,remélem nem bánom meg.Soha nem volt Apple cuccom.A barátnőmnek i5s van ipad 3 mal,azért mostanában kisérletezgetek rajta,és egy dolog szembetűnő!!!Ahhoz képest az Android laggol.Néha lefagy ha zenehallgatás közben hívnak stb....Bárki bármit mond,ilyet én még nem tapasztaltam ipadon vagy i5s en.Arról nem is beszélve,hogy az a Kurv@ névjegyzék miért nem tud olyan egyenletesen futni a droidon mint az apple-n???Most majd irja pár elvakult fan,hogy a Htc-n meg a Sony-n nem akad.....Nem a f@szt nem,végigprobáltam már mindegyiket.Tehát i6 plus és iwatch sport ezüstben mindkettő-)))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák