Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz ILoveMyPhone #1224 üzenetére

    Rá nem jöttem volna. :D

    (#1252) R-E-D : gondolom azért tetszik nekik jobban, mert az emberek 90%-a mindenre használja a telefonját csak telefonálásra nem.
    Ezt ugatom évek óta, hogy a telefonok már teljesen kezdik elveszíteni az eredeti funkciójukat, a telefonálást.
    És minden másra (netezés, youtube, játékok etc.) jobb egy 5 inch+ kijelző, mint ezek az apró szarok...az ember meg sem tudja fogni őket rendesen, mert kicsúszik az ujjai közül.
    Nem tudom, hoyg az iPhone-on lehet-e variálni az ikonokat vagy éppen a tárcsázót, ha igen, akkor pláne nem értem a dolgot.
    Én is 5,5 inch-es készüléket használok, de soha nem éreztem nagynak...a tárcsázót pedig átraktam a jobb oldalra:

    Én még mindig azt mondom, hogy nagyon jó lépés volt ez tőlük, talán annyi, hogy már korábban megléphették volna....bár akkor még nagyobb lett volna a sírás-rívás, vinnyogás. :D
    Átlagos termetű férfi vagyok (107kg), de nincs olyan ruhám, amiben ne férne el akár egy 6 inch-es telefon is.
    Persze öltönyben tényleg necces, ahogy valaki itt írta előttem, de gondolom nem egész nap az van rajt.

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák