Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz kolosanyi #37 üzenetére

    vicces vagy ezzel a neoprén karpánttal, régebben 1 évig én is használtam biciklizéshez de nem a füles miatt, hanem mert praktikus és kézreáll vele a telefon. viszont cserébe napi használattal még a drágább verzióknak is hamar szétmegy a tépőzárja és lehet újat venni. a kábel ettől még ugyanúgy zavar, sőt, szerintem még rosszabb mintha hátizsákból vinnéd ki a tarkódnál :C

    amúgy meg az általad is feszegetett hangminőség teljesen off topic (megjegyzem a linkelt drótos, és sima fm rádió nélküli bt fülesek sem tartoznak szorosan a témához), mert a sonyericsson az mw600-al elég hiánypótló termék és a cikk tárgya annak az utódja. amúgy audiofil arcoknak úgysem kell fm rádió meg bt a kényelem miatt, mert az nekik másodlagos. ezért nem is értem miért kell itt írkálni látatlanban hogy ez a teljesen más célú termék milyen sz@r. (megjegyzem van egy akg-370-em és bizony néhány zene rosszabbul szól rajta mint az mw600-on :) )

    amúgy meg jellemzően a vájtfülüek szeretik minél jobban kizárni a külső zajokat, tehát vagy fejhallgatót, vagy nagyon patent bedugós fülest használnak. így pedig normális ember nem indul futni vagy biciklizni, mert az első sarkon elcsapják. bizony én ilyenkor egyik fülben használom csak az mw600-at, hogy megmaradjon a féloldalas hallás, de attól még más körülmények között nem árt ha szépen szól.

    ugyanide tartozik az nfc, amit írtam is hogy szerintem praktikus is lehetne (feltéve hogy másra is használná az ember és megérne egész nap bekapcsolva tartani, valamint nem kéne feloldani hozzá a képernyőt, amivel kb értelmét is veszti az egész), de jelenleg biztos nem éri meg a marketing felárat.

Új hozzászólás Aktív témák