Új hozzászólás Aktív témák

  • andrybandry

    csendes tag

    Szép estét!

    A telefon szép és jó (szeretem), de van egy nagyon komoly bug, amit eddig nem említett senki ezen a fórumon.
    Aki Viber-t vagy Hangouts-ot használ videóhívásokhoz, azt nem fogják hallani, mert a mikrofon konkrétan néma. :W
    Vibernél teszteltem, hangüzenetet alig hallhatóan rögzít (gyakorlatilag ordítanod kell, és akkor is alig hallani), videóhívásnál semmi hang, ugyanakkor a hanghívás rendben van. Mikrofon Google keresésnél tökéletes és hanghívásoknál is.
    Hangouts-nál (ezt nem próbáltam) is állítólag ugyanez a baj. Skype állítólag megy. Utána lehet olvasni angolul a hivatalos fórumon is.

    Fontos: A problémával nem foglalkozik a OnePlus support, csak séma válaszok jönnek. :((( Rootolt telefonra most állítólag van egy megoldás (utolsó hozzászólások egyike), de kicsit zavaros, hogy melyik fájlt és hogyan kell szerkeszteni. Ráadásul, aki nem akarja rootolni (én sem), annak nincs megoldás, és a support trendet elnézve nem is lesz. :((

    Szóval, aki videóhívásra használná ezt a telefont, az ne vegye meg, mert arra használhatatlan, és nincs is rá megoldás.
    Ez egyébként a fórum szerint nem csak X probléma, a OnePlus mindegyik készüléke érintett (OPO és OP2 is).
    Az admin tegye bele a téma összefoglalóba, hogy korrekt legyen a tájékoztatás a vásárlás előtt állók számára, mert hiába jó az ár/teljesítmény, ez akkor is sok pénz egy videóhívás nélküli (elvileg flagship killer) telefonhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák