Új hozzászólás Aktív témák

  • battag

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nekem tegnap érkezet meg (Ceramic, 2016.02.03-án rendelve, ingyenes szállítás UK-ból), de egyelőre csak a hajamat tépem.
    1. Eddig minden Androidos telefonomon (Galaxy S-től kezdve) a főképernyő ikonjait lehetett rendezni, ha hosszan nyomtam az ikonokat. Itt ehelyett az alkalmazásváltó jön be Full wipe megoldotta
    2. Afőképernyő alkalmazásmenü gombra röviden nyomva a menü megjelenik egy pillanatra majd átugrik az utoljára használt alkalmazásra, gyakolratilag így csak azokat az alkalmazásokat tudom elindítani, ami kint van a főképernyőn. Kétszeri újraindítás sem segített. Nem tudom, hogy mit állíthattam el, a lényeg, hogy visszaállítani nem tudom... Full wipe megoldotta
    3. Az eddig CM12.1-el és CM13-mal használt Redmi 2-őn (HD kijelző) is lehetett egy sorba 4-6 ikont is pakolni a főképernyőre itt csak 4-et, miközben FHD a kijelző, miért???
    4. a Főképernyő megjelenítésekor mindig kell várni kb. 0,5 mp-et, ez a lényegesen gyengébb Redmi 2-n sincs így. Full wipe után egyelőre nincs
    5. az alkalmazásváltóból hiányzik a clear all gomb, ez is eddig minden droid-os telefonon megvolt.

    Az első bekapcsoláskor rögtön frissült a ROM 2.2-esre. Egyszerűen nem értem, hogy a gyártók az idióta felületeikkel (MIUI, Oxigen OS és társai) miért rontják el a még az alap droidban is működő dolgokat.

    Valaki nem tud stabil CM13-as ROM-ról Oneplus X-re (bár a Redmi2 után egy olyan telefonra vágytam amit nem kell szétromolni azért, hogy használható is legyen...)???

    Más:
    6. Ti is kaptatok "gyári" átlátszó tokot? A Ceramic tulajdonosoknak van tapasztalata a hátlap karcosodásával? Elvileg nem kéne (épp ezért kerámia), a tokot sem hordanám, de túl szépnek néz ki (és cserélhetetlen is) a hátlap, hogy ne rakjam rá a tokot...
    7. Ahogy látom van "gyári" fólia a kijelzőn is, bár elég karcsúnak tűnik (szó szerint, a kijelző melett, 2-3 mm fedetlen marad). Ez meddig bírja? Rendeltem ILYET, szerintetek ez jobb, szedjem le a gyárit, rakjam fel helyette?

    BattaG

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák