Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Areturus #151 üzenetére

    Az a helyzet, hogy bizonyos szempontból - és ezt a kritikusok is pozitívumként emelik ki általában a róla szóló elemzéseikben - ritka jól sikerült. Leszámítva a kötelező DLC féle őrületet, ezt a játékot nem félig készen adták ki. Ennek az alkotásnak úgy sikerült bekerülnie a sok elemzés szerint nem ajánlott kategóriába, hogy nem voltak felé "félig kész" életérzések, jól fut relatíve régebbi konfigurációkon is, és nem kell hónapokat várni arra, hogy egyáltalán játszható legyen. Itt maga a koncepció konvergál a nullához. Egyrészt azért, mert a játékok világában is meglehetősen életszerűtlen az, hogy rendőrök vs banditák úgy tolják, mint a csatatéren (32 vs 32) Másrészt ugye vannak ebben a témában más egyéb feldolgozások amik jobbak (CS GO, Payday stb). Az első békát kipróbáltam, utána már nem érdekelt. Sőt azzal sem játszottam végig, mert egyszerűen nem érdekelt a téma. Pedig nálam is remekül futott, de én is úgy éreztem, hogy a Battlefield nevét is feláldozzák a kapzsiság oltárán ahogyan a MoH-t. A két rivális csapatnál (Battlefield és COD) is azt látom, hogy egyszerűen kifulladtak egyszerűen nincs ötletük, nem mernek második világháborús témával visszatérni, mert ott nem lehet fegyvereket moddolni, nincs ACOG, éjjellátó, lézer, exoskeleton, hőkamera stb, és mivel a célközönség nem a mai harmincas korosztály (akik a 2000-es évek elején vásárolták még a Battlefield 1942-t és a COD első két részét), így marad a sok agymenés. Szerény véleményem szerint mind a két sorozatot pihentetni kellene.

Új hozzászólás Aktív témák