Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamás88

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz #40553216 #29 üzenetére

    És a Tesco is milyen szemét, hogy a saját gazdaságos termékeit helyezi mindenhova feltűnően, Meg a CBA is milyen szemét, hisz ugyanezt teszi, meg a Reál is szemét, mert ugyanezt teszi. Hagyjuk már, aki akar választ. Én választottam és Firefox mellett tettem le a voksomat. Bár tény, hogy nem szép gesztus, amit a frissítés után csinál. Ennyi erővel az Apple is szemét lehetne, mert a telepítés után nem dob fel ablakot, hogy a Safarit akarod használni, vagy mást.

  • King Unique

    titán

    válasz #40553216 #77 üzenetére

    Mivaaaan :F
    Milyen felszólítás, mintha böngészőknél lenne...

    "egész más elbírálás alá esik egy kvázi monopolhelyzetben lévő, ráadásul hasonló versenyt akadályozó lépései miatt már büntetett cég, mint egy-két tized, vagy 5-10 százalékos másik piaci szereplő."
    Ez is csak azt bizonyítja, hogy nem szól semmi másról az egész, csak a pénzről és adott felek érdekeiről. Mert úgy lenne reális és igazságos, ha ennyi erővel a kisebb részesedésűeknek is a körmére néznének, hiszen a megvalósítási formák, attól még azoknál is ugyanúgy fent állnak, vagy adott esetben ugyanyúgy hiányosak és nincsenek megfelelően kivitelezve.

    "megakadályozza, hogy erővel más piaci szegmensekben is monopóliummá váljon. Nem arról szól, hogy egy piacot elvegyenek tőle, hanem hogy nem tudjon mindenhol mindenkit maga alá gyűrni."
    Ja értem, akkor jól megy a vállalkozásom, nálam kajálnak a dolgozók / diákok, akkor inkább buktassam be, meg zárjam be az büfémet, nehogy a konkurencia a saját alkalmatlansága és gyengesége miatt becsődöljön....? Értem én, hogy ez a hivatalos szöveg, csak akkor is nevetséges....meg attól, hogy A piacon jól szerepel, talán nem terjeszkedhet B-re? És az, hogy versenytársak kihullanak, talán csak a nagyobb cégnek köszönhető, véletlenül se játszik közre a saját gyengeségük. Ez jó, ha túl jó vagy, van tőkéd, hogy terjeszkedj, inkább ne csináld, mondjál le a lehetőségekről, nehogy jöjjön a bünti. :DD

    Indok? Leírtam én már épp elég indokot és érvet, csak neked külön meg pláne fogom még egyszer. A véleményemet továbbra is tartam, hogy bár ott az érthető hivatalos álláspont, de mégis nevetséges és képmutatás ez az egész. Ami meg fontosabb lenne a felhasználókra nézve, azt meg pont lesz*rja az EU is...saját érdeke vezérli csak mindegyiket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák