Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz erdoke #77 üzenetére

    Aha. Szólj, ha sikerült teljesen leszedned azt a grátisz böngészőt.

    Minek kéne leszedni? Zavar hogy fent van? :F
    Ha nem lehetne mást használni, mert az ms nem engedné, vagy csak bizonyos böngészőket engedne, még megérteném a sírást. De így?

    Ha már az AMD-vel és Intellel jöttél elő: amikor az intel a fordítójával előállított kódban ellenőrzi AMD-proci van-e a gépben vagy nem, és ha AMD-s akkor lassabb kódot használ - na az para, az visszaélés.

    Amikor arról van szó, hogy a júzerek igénytelensége és érdektelensége miatt lesz egy termék piacvezető, ott nem feltétlenül a termék a hibás.
    Megint arról van szó hogy páran úgy akarnak megváltást hozni, hogy azt közben senki se igényli (legalábbis azok körében, akiknek a megváltást hoznák).

    Arra meg végképp a legkevesebben vetemednek, hogy folyamatosan próbáljanak többet is,aztán úgy álljanak neki magyarázni. Nekem (a bugrókán kívül) gyakorlatilag az összes nagyobb böngésző friss verziója fent van folyamatosan, pedig napi szinten nyilván csak egyet használok.

    Akkor én a "végképp legkevesebbek" egyike vagyok, mert nálam is ez a helyzet. Pontosabban nálam a bugróka is friss :))

Új hozzászólás Aktív témák