Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz MuzikJunkie #15 üzenetére

    Ez azoknak jó akiknek fontos a hordothatóság és az üzemidő. Nincs olyan lapos ami 10-15 óra nyüstölést kibírna. Az ultrabookok mondjuk 5-6-ot bírnak csak azok meg kb 300k-ba fájnak. Nem sok a 10" de jobb mint a semmi. pl egyetemistáknak ez nagyon jó tud lenni. Jegyzetelés, ppt-k megnézése, böngészés, emulátorral mévg hf programokat is lehet futtatni de nem kell töltőt meg laptop táskát cipelni.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz moleculez #64 üzenetére

    Üzemidő és hordozhatóság. Persze akinek ez nem szempont annak jobb a lapos. Szerintem átlagfelhasználásban, ha nem kell specifikus szoftver használni tök elég a tablet. Pl egyetemre én is vittem amíg volt (nem transformers, hanem Acer Iconai A700 + billentyűzetes tok). Tökre jó volt, hogy tudtam vele jegyzetelni, böngészni stb utazás közben meg csak ölbe kaptam, olvastam, játszottam, filmet néztem. Este meg még volt benne kb 10% és csak 75k-ba került. (külföldön akciósan, itthon kb 140 lett volna akkor). Ez azért egy fokkal jobb, évekig elég lesz HW és a felbontás. Valószínűleg lesz rá frissítés is.
    Amúgy lehet vitatkozni, hogy kicsi a méret, de a netbookok is hihetetlen népszerűek voltak és nem véletlenül fogy jól a Macbook Air és az ultrabook kategória. Pedig ahova a 10,1" nem elég oda a 13,3 se sokkal jobb.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák