Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz Hegasus #4829 üzenetére

    Én akkor is írtam ide (mivel elsőként vehettem át), amíg semmi baj nem volt vele. Leírásokat csináltam, képeket stb. Keress vissza 2012. december végétől a hsz-ekre :)
    Más topicok sem a hibás daraboktól csengenek bonganak, hanem tokok, firmware, root, knox kikerülés, navi, hogy csináljam ezt, hol találom azt stb. stb. Minden x századik hsz-ben van egy "na basszus, vihetem a szervízbe". Szépíthetjük, hogy csak a hibás eszközök tulajai jönnek panaszkodni, de lássuk be, hogy az átlagosnál nagyobb az eladott termék / hibás készülék arány. És azt sem mondhatjuk, hogy a PF2-t nem fórumozók vették meg, akik boldogan használják az eszközt a földeken, szerintem ilyesmit eléggé technokraták vásárolnak, akik neteznek, fórumoznak, benne vannak ebben a világban. Ha ez nem így lenne, azt se tudnák , hogy van ilyen készülék. Az utóbbi 1, max. 2 hónapban láttunk PF2 hirdetést (óriásplakát, tv reklám valamelyik természetfilm adón, ami nem kötődik a nethez).

    Matteo biztosan egészen konkrét statisztikát tudna mondani egyébként (gondolom üzleti titok).
    Volt a készüléknek egy nagy hibásodási sorozata, amikor sorra haltak el a telók, talán ezek már nincsenek annyira (ezt is Matteo tudná megerősíteni, hogy az újabb készülékek más alaplapot vagy akármi mást kapnak-e vagy sem).

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák