Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hbalu

    tag

    válasz szebev #1075 üzenetére

    Nekem az nem világos, miért a wave kamerája az etalon. És az sem, hogy hogy készítene rosszabbat a pf2, mint az, főleg, hogy a kameraszoftver és hardver is egyértelműen fejlettebb kell, hogy legyen. Ha azt mondod, a pureview 808-nál rosszabbat csinál, teljesen érthető, még akár az iphone-nál is lehet vitázni erről, de a wave? Mindegy, a te döntésed, se rábeszélni se lebeszélni nem fogok senkit. :)

  • Attila75

    tag

    válasz szebev #1075 üzenetére

    Én azért vettem, mert nem akartam tabletet is venni, ideális számomra, hogy egy helyen vannak a dolgaim.
    A fényképező az egy plusz szolgáltatás számomra, ha kell valamit le tudok vele fotózni, ha meg fényképezni akarok, arra fényképezőt viszek. mint ahogy családos ember nem sportkocsit vesz, hogy 3 gyerekét az iskolába vigye.... Ez lesz az első eset, hogy 1,5 éves telefon cserélek le, körültekintően szoktam vásárolni..
    nyilván még idén jön a Galaxy S4, vagy lehet a padfone 3, nem fogom őket megvenni, ez egy darabig ki fog szolgálni. Munka, Internet, olvasás, minimális game, még kevesebb fotózás. Egyébként a Pf1-vel szemeztem a bill miatt.. de túl drágán akarják eladni, és semelyikre nincs garancia...

    Bízom benne, hogy majd fw-vel orvosolják és szebb képe lesz, engem ez nem foglalkoztat. Családi eseményre van fényképező, zoomal vakúval, amilyennek lennie kell...

    Nem értem igazán, hogy miért lenne egy kommunikációs eszköznél valakinek a fő szempont az , hogy milyen fényképet csinál.. Szerintem az csak egy plusz funkció, ami jó ha van, de nem arra alapozol egy családi eseményt..

    De természetesen te döntesz az telod felől, mivel ecsetelted, hogy tablet rész nem kellene, bátran válasz a többi eszköz közül. De egyik sem tud versenyezni, egy normális digitális fényképezőgép képével.. lehet, a telcsidet meg kellene tartanod, és keresni egy jó kis digitális fényképezőgépet , vagy kamerát, hiszen számodra az a fontos, hogy "csak szep kepeket, videokat akarok csinalni arrol ami fontos nekem ( pl. a gyerekeim )", így biztos nem fogsz mellényúlni, és elégedett leszel a megörökített pillanatképekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák