Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz dreamdancer #69 üzenetére

    Amúgy szvsz aki azt számolgatja, hogy olcsóbb egy nexus 4 meg egy átlag tablet, mint a Padfon 2, az a lényeget nem érti, azt, hogy ezzel megkíméli magát az ember az adatok duplikálásától, a szinkronizálástól, a két töltőtől és a többi párhuzamosságtól, amit két külön készülék jelent. Én hiszek Bognak, hogy a használat során derül ki, mennyire magától értetődő és kényelmes ez így - persze csak addig, amíg nem akarjuk a két cuccot egyszerre, párhuzamosan használni a családban.

    Milyen adatok duplikálása? Azt magától szinkronizálja a google-n keresztül. Egy telefonra nem biztos, hogy ugyaynazok az alkalmazások kellenek, mint egy tabletre. Tehát a padfon 2-nél mindent a telefonra telepítesz, majd ha az direkt tabletre írták, akkor az a telefonon nem fog működni. (Nem tudom, hogy van-e ilyen)

    Meg tegyük fel, hogy a poárom netezni szeretne a padfon2-vel, akkor nekem a telefonomat és ele együtt minden cuccomat úgymond kiadok a kezem közű. Ha meg épp akkor keresnek, akkor fogom és kirántom a nejem kezében lévő tablet hátuljából a telefont és felveszem a hívást, miközben ő meg hppon marad és bámúlja a sötét tablet képernyőt. :D

    Vagy a fiam akar vele játszani és akkor kénytelen vagyok a telefont is odaadni neki. Szerintem ez nem egy családbarát megoldás.

    Sok olyan helyzet lehet, ahol ez a koncepció nem életképes.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák