Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    Nah én is feltettem a kitkat-ot...
    Mocskosul bejön :DD tényleg mintha új telefonom lenne. :DDD
    az ikonokat még szoknom kell, meg h fehér a menü a háttere (amivel csak az a bajom h este kiégeti a szemem) kicsit el táccsviz és ájóeszhetesedett, de hát gondolom most ez a divat, h minden színes és világos, hát követni kellett, de szerintem simán hozzászokok majd. Bejön ez a zenui, csomó új beállítási lehetőséget kaptunk. Amúgy elsőre zavart h az értesítési sávban, jobb oldalt a gyors kapcsolók jönnek be először, de aztán egy gombnyomással át lehet váltani a kettő között, nem kell nyújtózkodni :D
    a másik a kamera, ami nagyon bejön, először megijedtem, h elvettek jó pár beállítási lehetőséget, de a fenét, csak felosztották, például: videónál rámegy az ember a nagy sebességre, és utána megy be a video beállításokba, akkor ott választhat 1080p-30fps, 720p-60fps, 480p-90fps és így a többinél. a minőség meg tesztelés alatt még, de így elsőre azt mondom semmiképp se rosszabb, sőőt...
    olyan mintha az egyszerűségre mentek volna rá az átlag felhasználónak kedvezően, aki csak kattintgat és semmit se állít be, de azoknak is meghagyták a lehetőséget, akik szeretnek elveszni a részletekben :C

    egyedül ami kezd zavarni az kamerában már megjelent néhány proszem... volt aki házilag kitisztította, és utána még elküldte gariba, és nem volt gond? mert csak emiatt nem akarom néhány napig mellőzni, főleg most.

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Új hozzászólás Aktív témák